Skip to content
Pr — Pn: 8:30 — 17:30

Kitos paslaugos

Sandėliavimas

Ideali logistikos grandinė yra tuomet, kai prekės, judėdamos link galutinio vartotojo išvengia sandėliavimo. Tačiau būtina paminėti, jog specialių prekių gabenimas reikalauja papildomos priežiūros, kuri gali būti suteikta tik specializuotuose sandėliuose. Mūsų partnerių pagalba, mes galime pateikti Jums ne tik įprastą sandėliavimą, bet ir muitinės sandėlių, temperatūros režimų reikalaujančių, pavojingų ir vertingų krovinių saugojimo paslaugas. Esant poreikiui, užtikriname būtiną sandėlio įrangą krovinių pakrovimui, iškrovimui ir saugojimui. Taip pat galime pasiūlyti prekių paskirstymui būtinus sandėlius, kuriuose įdiegtos modernios sandėlio valdymo sistemos (WMS).

Ženklinimas

Kiekviena prekė, kaip ji bebūtų supakuota, kokia transporto rūšimi ji būtų gabenama, privalo būti tinkamai paženklinta. Ženklinimas – labai svarbus procesas, nuo kurio gali priklausyti ne tik transportavimo laikas, bet ir maršrutas. Norime dar kartą pabrėžti, jog tinkamas krovinio ženklinimas yra būtina sąlyga ne tik tinkamam transportavimui, bet ir sandėliavimui, dokumentų ruošimui, distribucijai, krovinių draudimui bei nepriekaištingam prekių pateikimui galutiniam vartotojui. Per ilgą laiką sukauptos žinios, įgyta kvalifikacija ir patirtis leidžia mūsų komandai didžiuotis tuo, jog mes galime profesionaliai prisidėti prie šios itin svarbios logistikos paslaugos.

Draudimas

Krovinių draudimas yra efektyvi priemonė, kuri papildomai (vežėjų atsakomybė yra ribota) apsaugo Jūsų prekes transportavimo metu. Savo darbe mes dažnai susiduriame su situacijomis, kuomet klientui draudimo kompensacijos nėra išmokamos dėl nevisiškai arba neteisingai įformintų dokumentų, todėl neskubėkite patikėti savo brangaus krovinio draudimo bet kam. Apdraudžiant krovinį labai svarbu atkreipti dėmesį į draudimo kompanijos siūlomas sąvokas, draudimo įsigaliojimo ir galiojimo laiką, nedraudiminius įvykius ir ypatybes, kurios leis Jums laiku ir visiškai susigrąžinti apdrausto krovinio vertę. Mes esame pasiruošę padėti Jums išsirinkti ir sėkmingai naudotis šia paslauga, o įvykus draudiminiam įvykiui mūsų specialistai pasiruošę atstovauti Jums per visą pretenzijos nagrinėjimo laiką. Taigi kaskart, kai matome padidintą riziką, primygtinai siūlome pasinaudoti mūsų partnerių siūlomomis krovinių draudimo paslaugomis.

Distribucija

Jeigu Jūs planuojate laiką, sandėlio plotą ir kitus išteklius, siūlome Jums krovinių paskirstymo paslaugas. Dėl distribucijos kroviniai nėra tik pristatomi iš oro ir jūrų uostų ar terminalų iki gavėjo durų. Distribucijos esmė – prekes pristatyti sutartu laiku, konkrečioje vietoje, pasitelkiant reikiamą įrangą ir užtikrinant visas iš anksto sutartas sąlygas. Mes esame pasiruošę išklausyti Jūsų lūkesčius ir pateikti optimalų krovinių paskirstymo variantą. Sukūrę specialiai Jums skirtą distribucijos modelį ir pritaikę jį praktikoje nuolat optimizuosime ir sieksime, kad mūsų darbo rezultatai pranoktų Jūsų lūkesčius. Tad siūlome patikėti šią užduotį BFD Group komandai.

Muitinės tarpininkavimas

Norėdami savo klientams pasiūlyti išskirtines paslaugas, siūlome muitinės tarpininkavimą ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje bei Olandijoje. Mūsų muitinės tarpininkai yra pripažinti profesionalai, turintys kelių dešimtmečių patirtį ir galintys padėti Jums šiais klausimais:

  • eksporto / importo / tranzito, ATA Carnet / TIR Carnet pildymas;
  • atstovavimas muitinėje;
  • Intrastat ataskaitų pildymas;
  • specialios paskirties ir strateginių prekių aptarnavimas;
  • tranzitiniai kroviniai;
  • fiskalinis išmuitinimas;
  • konsultacijos.

Taip pat mūsų įmonė siūlo Jums fiskalinio išmuitinimo paslaugas Vokietijos ir Olandijos oro ir jūrų uostuose. Fiskalinio išmuitinimo teikiama nauda – galimybė PVM mokėti prekių realizacijos momentu, tad jei Jūsų prekių vertė yra didelė, o laikas nuo prekių importavimo iki realizavimo ilgas – ši paslauga leis Jums neįšaldyti PVM. Tai aktualu ir klientams, norintiems sutrumpinti transportavimo laiką, nes krovinys, atvykęs į terminalą Vokietijoje ar Olandijoje paprastai laukia perkrovimo į vilkiką, o atvykęs į Lietuvą jis privalo būti išmuitinamas muitinės sandėliuose. Deja, dėl to transportavimo laikas prailgsta iki trijų dienų. Mes Jums siūlome išmuitinti krovinį tuo metu, kai jis sandėliuojamas oro ar jūrų uosto terminale, kad jam atvykus į Lietuvą būtų galima pristatyti krovinį tą pačią dieną.

Scroll To Top